Kluczowe dane o centrum

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie.

Właściciel i zarządca

Właściciel: PRADERA | HANSAINVEST
Zarządca: APSYS

 

 

Dla mediów

Poszukujesz materiałów do wykorzystania w prasie? Tu znajdziesz logotyp oraz zdjęcia CH Osowa do pobrania.

Przyjaźni dzieciom

Centrum OSOWA to centrum rodzinne, przyjazne dzieciom i ich opiekunom. W swej ofercie posiada akcesoria skierowane do dzieci oraz szereg udogodnień, dzięki którym najmłodsi oraz ich rodzice czują się w centrum komfortowo.

Osoby z niepełnosprawnością

Osoby niepełnosprawne na czas zakupów mogą bezpłatnie wypożyczyć wózek, który ułatwi poruszanie się po terenie Centrum OSOWA. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt z Dyrekcją Centrum Osowa pod numerem telefonu – 58 552 53 55, bądź o kontakt z agentem ochrony bezpośrednio na miejscu.

WI-FI

Do dyspozycji klientów jest bezpłatny dostęp do bezprzewodowej sieci. Szybki dostęp do internetu dla wszystkich, którzy lubią być on-line.

Ekologiczne centrum

Centrum Handlowe OSOWA to obiekt przyjazny środowisku i zarządzany zgodnie z polityką zrównoważonego rozwoju, czego potwierdzeniem jest przyznanie centrum certyfikatu ekologicznego BREEAM-In-Use z oceną bardzo dobrą zarówno w kategorii Asset Rating (Ekologiczna charakterystyka budynku), jak i Building Management (Zarządzanie obiektem).