Moda na piękne poniedziałki
02 września

Poniedziałki pełne piękna w CH Osowa!

Wraz z końcem lata zaczynamy przygotowania do sezonu jesienno-zimowego i zmieniającej się pogody. Aby dobrze zadbać o swoją cerę i ciało w chłodniejszych miesiącach, zapraszamy serdecznie wszystkich klientów CH Osowa na cykl bezpłatnych poniedziałkowych spotkań i warsztatów urody! 

Piękne Poniedziałki to cykl cotygodniowych spotkań z ekspertami z branży beauty, którzy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania – od tego, jak zadbać o dłonie w okresie zimowym, aż po sposoby ochrony naszych fryzur w wilgotne, jesienne dni. Dla uczestników spotkań zaplanowaliśmy ciekawe eko-upominki m.in. produkty higieniczne z bambusa i bawełny oraz naturalne gąbki.

W pierwsze poniedziałki miesiąca zaplanowaliśmy również coś dla entuzjastów DIY i w duchu eko: warsztaty kosmetyków naturalnych, podczas których w kameralnych grupach będziecie mogli stworzyć własne kosmetyki pod okiem specjalisty, dowiedzieć się, jak dobierać odpowiednie składniki do swojej cery i nabyć cenną wiedzę w temacie naturalnych sposobów dbania o urodę. Na warsztaty obowiązują zapisy ze względu na ograniczoną liczbę miejsc – bezpośrednio w dniu warsztatów w formie pisemnej lub wcześniej poprzez formularz internetowy.

Aby dopieścić naszych klientów i zachęcić ich już teraz do zadbania o urodę, przed sezonem zimowym będziemy organizować raz w miesiącu na naszym facebookowym fanpage’u beauty konkurs, w którym do wygrania będą karty podarunkowe.

Chętni?

Eksperci, którzy będą do Waszej dyspozycji w kolejne poniedziałki, to przedstawiciele zarówno znanych i lubianych marek, wśród których spotkacie także konsultantów z naszych sklepów: Rossmann, Hebe, Hair Studio Robert Terefenko, Neonail, Sephora, Szkła.com, Yves Rocher i Ziaja.

W trakcie Pięknych Poniedziałków nie zapomnijcie, że warto również pomyśleć o odświeżeniu swojej garderoby w naszych sklepach – kolekcje jesienno-zimowe są już do Waszej dyspozycji!

CYKL „PIĘKNE PONIEDZIAŁKI”: 

  • Warsztaty kosmetyczne – w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca – najbliższe 2.09.2019 r. Warsztaty odbywać się będą w trzech turach po 10 uczestników.
    Regulamin warsztatów.

Zapisy na miejscu lub poprzez formularz. 

  • Spotkania z ekspertami – w każdy drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca. 

Zapraszamy!

piekneponiedzialkifp_30082019_mini2