Contact

CH Osowa

ul. Spacerowa 48
80-299 Gdańsk
tel.: 58 552 53 55
e-mail: osowa@sierrabalmain.com

26.01-11.02.2024

Każdy, kto planuje ferie w mieście, nie musi martwić się o brak pomysłów na wartościowe spędzenie wolego czasu. W CH Osowa, w jednym miejscu skorzystać można z wielu różnorodnych atrakcji. Już w piątek, 26 stycznia, zawita tu egzotyczna Wystawa Pająków, a w sobotę, odbedzie się spejcalna akcja.

Dzieci i młodzież z Trójmiasta od 29 stycznia, do 11 lutego cieszyć się będą odpoczynkiem od zajęć szkolnych. Na czas ferii zimowych gdańskie CH Osowa wychodzi z propozycją rodzinnych rozrywek, które będą okazją do przeżycia niezapomnianych wrażeń.

Od 26 stycznia do galerii powróci Egzotyczna Wystawa Pająków. Będzie można podziwiać tu ekspozycje blisko 40 gatunków zwierząt pochodzących ze wszystkich zamieszkałych kontynentów, wśród nich legendarną czarną wdowę, największego pająka na ziemi – ptasznika goliata czy pustynne skorpiony, świecące w ciemności. Wydarzenie będzie okazją, by stanąć oko w oko z tymi egzotycznymi zwierzętami, ale także poczuć ich dotych na własnej skórze. Stałym punktem wystawy, będzie bowiem możliwość potrzymania łagodnego ptasznika na ręce. Atrakcja jest w cenie biletu, odbywa się pod nadzorem profesjonalnego przewodnika, o każdej pełnej godzinie i jest poprzedzona prelekcją edukacyjną. Wystawę uzupełniają plansze 3D, na których można zrobić pamiątkowe zdjęcia, a także gry dla dzieci.

W sobotę 27 stycznia, w galerii odbędzie się akcja specjalna, w której można będzie wygrać darmowe wejście na to wydarzenie. Aby otrzymać bilet na Wystawę Pająków należy zrobić zakupy w galerii, za kwotę minimum 150 zł, zapisać się do newslettera i zgłosić na stoisko promcyjne. Kolejną okazją do zdobycia biletów, będzie konkurs zorganizowany na fanpage CH Osowa na Facebooku.

Co więcej, CH Osowa w ostatnim czasie otworzyła dla swoich gości kilka nowych atrakcji, stając się trójmiejskim centrum rozrywkowym.

„Nasza galeria jest miejscem, które od lat chętnie odwiedzane jest przez rodziny z dziećmi. Dlatego właśnie z myślą o tej grupie mieszkańców Gdańska oraz całego Trójmiasta, zorganizowaliśmy tutaj cały pakiet rodzinnych rozrywek, które zapewnią wiele wrażeń dla dzieci i młodzieży w każdym wieku” – mówi Dariusz Rudziński, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Miłośnicy prehistorycznych stworów koniecznie powinni odwiedzić Dino World. Wystawa interaktywnych dinozaurów ma charakter rozrywkowy oraz edukacyjny i z pewnością zrobi wrażenie zarówno na młodszych, jak i starszych dzieciach. Kilkumetrowe kopie dinozaurów poruszają się, mrugają oczami, oddychają i wydają dźwięki, zupełnie jak prawdziwe.

Tym którzy lubią odrobinę strachu, ale i dobrej zabawy spodoba się Wystawa Potworów z legend i baśni. Można tu spotkać m.in. Hrabiego Draculkę, Frankensteina, Potwora z Loch Ness, Rycerza bez głowy oraz inne znane i straszne postaci, które w zabawny sposób wprowadzają w swój tajemniczy świat. Wystawa jest interaktywna, każdy z bohaterów posiada efekty specjalne i gwarantuje dobrą zabawę.

Natomiast na miłośników adrenaliny i szaleństwa za kierownicą, czeka zabawa w Akademii Driftingu Crazy Carts. Elektryczne pojazdy i specjalny tor, umożliwiają jazdę w poślizgu i wykonywanie różnych nietypowych manewrów, jak np. jazda tyłem lub nawet bokiem. Zabawa odbywa się pod okiem profesjonalnych instruktorów i przeznaczona jest dla dzieci już od 5. roku życia.

Przez całe ferie w pasażu centrum można oglądać również bezpłatną Wystawę Superbohaterów, która tworzą imponujące, kilkumetrowe figury kultowych postaci z filmów i komiksów, a wśród nich m.in. Spider-Man, Thor, Iron Man, Hulk, Kapitan Ameryka, Czarna Pantera, Rocket Racoon czy Wonder Woman.

Be up to date!

We will inform you about the latest events and promotions.

The administrator of personal data is Stage Osowa sp.z o.o. with headquarters in Warsaw (postal code 03-802), at ul. Skaryszewska 7 (hereinafter referred to as the Company). Personal data in the scope provided in the form will be processed by the Company for marketing purposes, in accordance with the consent expressed pursuant to art. 6 sec. 1 point a of Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46 / EC (GDPR). Personal data may be disclosed to employees or associates of the Company, as well as entities providing support to the Company on the basis of outsourced services and in accordance with the entrustment agreements concluded, as well as made available to the entities referred to in the consent clause. Personal data processed in the above-mentioned purpose will be processed until the consent for a specific purpose is revoked, in the case of its expression. Each person has the right to access their data and rectify, delete, limit processing, the right to transfer data or object to their processing, the right to withdraw consent at any time without affecting the lawfulness of data processing before its withdrawal. The data subject has the right to lodge a complaint with the President of the Personal Data Protection Office, if he considers that the processing of his personal data violates the provisions of the GDPR. Providing personal information is voluntary.

By providing my e-mail address, I consent to the processing of my personal data by Stage Osowa sp.z o.o. for marketing purposes, carried out by sending commercial information regarding the operation of the Osowa shopping center by electronic means to the e-mail address provided.
By providing my phone number, I agree to the processing of my personal data provided by Stage Osowa sp.z o.o. for marketing purposes, carried out by sending commercial information on the operation of the Osowa shopping center in the form of an SMS to the final telecommunications device - a mobile phone, the number of which is given above.

You want to unsubscribe from the newsletter?