Open hours

Shop center
Monday: 10:00 – 21:00
Tuesday: 10:00 – 21:00
Wednesday: 10:00 – 21:00
Thursday: 10:00 – 21:00
Friday: 10:00 – 21:00
Saturday: 10:00 – 21:00
Sunday: 10:00 – 20:00
Auchan

Mon-Sat: 07:30 – 22:00
Sunday: 08:00 – 21:00

Bank Millenium

Mon-Sat: 10:00 – 18:00

Cukiernia Raszczyk

Mon-Sat: 09:00 – 21:00
Sunday: 09:00 – 21:00

In Medio

Mon-Sat: 09:00 – 21:00
Sunday: 09:00 – 20:00

McDonald’s

Mon-Sat: 09:00 – 21:30
Sunday: 09:00 – 20:00

SOWA CONFECTIONARY AND PATISSERIE

Mon-Sat: 09:00 – 21:00
Sunday: 09:00 – 21:00

Zen Thai

Mon-Sat: 09:00 – 21:00
Sunday: 09:00 – 20:00

Contact

CH Osowa

ul. Spacerowa 48
80-299 Gdańsk
tel.: 58 552 53 55
e-mail: osowa@apsysgroup.pl

1.09.2021

Nowy rok szkolny to czas intensywnych przygotowań i zakupów , dlatego podpowiadamy wam podstawową listę rzeczy, które należy wziąć pod uwagę kompletując szkolną wyprawkę. Nasze sklepy – między innymi Auchan, Świat Książki, CCC, PEPCO oraz Go Sport to punkty, w których znajdziemy potrzebne akcesoria do szkolnej wyprawki. Nadszedł czas – aby wybrać nowe plecaki, segregatory, teczki, ołówki, ubrania, kalkulatory i kredki – nie wspominając o tym, że nadal dzieci będą potrzebować masek na twarz i odkażaczy do rąk.

PLECAKI

Noszenie książek i innych materiałów to stałe działanie trwające od poniedziałku do piątku. Dlatego solidny plecak to ważna inwestycja. Aby wybrać taki, który jest bezpieczny i wygodny, pamiętaj o poniższych wskazówkach:

  • poszukaj plecaka z usztywnianym tyłem, aby zmniejszyć nacisk na plecy i ramiona,
  • wybierz torbę z wieloma przegródkami. Bezpiecznie trzymają przedmioty, jednocześnie lepiej rozkładając ciężar,
  • szukaj plecaków z odblaskowym materiałem, aby Twoje dziecko było bardziej widoczne dla innych.

KALENDARZE

Zadania domowe, treningi sportowe, lekcje muzyki— uff! Uczniowie zawsze mają mnóstwo ważnych dat, więc do ich kontroli niezbędny jest kalendarz. Planery do noszenia ze sobą są zwykle najpopularniejszym wyborem, ponieważ zgrabnie mieszczą się w plecaku. Te w mniejszym formacie są przydatne w szkole i w domu. Dla młodszych uczniów, którzy nie są gotowi na samodzielne planowanie, idealnym wyborem będzie kalendarz ścienny. To świetne wizualne przypomnienie tego, co dzieje się w tygodniu lub danym miesiącu.

FLAMASTRY I ZAKREŚLACZE

Możesz pomyśleć, że Twoje dziecko wyrosło już z kredek i markerów, ale starsze dzieci nadal wykonują projekty naukowe, grupowe projekty badawcze i raporty, które wymagają prezentacji wizualnych. Nie daj się zaskoczyć pustą półką na noc przed terminem realizacji projektu!

BRELOCZKI

Czasami przypomnienie o domu może być niezwykle pomocne w przejściu nowicjusza do środowiska szkolnego. Kiedy idziesz razem na szkolne zakupy, wybierz mały, barwny breloczek. Na pewno doda mu otuchy i przyniesie uśmiech na twarzy.

PORADNIKI, ENCYKLOPEDIE I ATLASY

Jednym ze sposobów na upewnienie się, że Twoje dziecko jest na bieżąco z materiałem, jest praktyka. Jeśli pamiętacie jakiś konkretny temat, z którym zmagało się w zeszłym roku, przynosząc trudności, wybierz książkę z pięciominutowymi ćwiczeniami, które pomagają budować umiejętności.

DEZYNFEKCJA RĄK

Mycie rąk w środku zajęć nie zawsze wchodzi w grę. Posiadanie osobistego środka do dezynfekcji rąk może znacznie ułatwić pociechom zadanie. Spraw, aby Twoje dzieci wybrały silikonowy model wielkości breloka do kluczy.  Mini pojemniki na środek do dezynfekcji rąk pozwalają napełnić je preferowanym środkiem dezynfekującym, a następnie przymocować do plecaka dziecka.

SEGREGATORY

Jeśli Twoje dziecko notorycznie zapomina o przekazywaniu ważnych dokumentów z klasy, być może nadszedł czas na nową strategię. Wybierz segregator, w którym zaraz po przyjeździe do domu będzie mógł włożyć szkolne papiery. Połóż go w widocznym, łatwo dostępnym miejscu, takim jak blat kuchenny lub szafka w przedpokoju.

OD STÓP DO GŁÓW

Strój ga­lo­wy, ubra­nie na w-f, je­sien­na kurt­ka, bu­ty na zmia­nę… W za­peł­nie­niu szafy ucznia po­mo­że ofer­ta skle­pów odzie­żo­wych. H&M, 5-10-15 czy Pepco oferują szeroki wybór ubrań dla chłopców i dziewczynek w okazyjnych cenach. Przystępne ceny i spory asortyment sukienek, bluz, spodni i butów, sprawiają, że jest to świetna opcja dla szybko rosnących dzieci. Trudno się oprzeć kolorowym nadrukom, zabawnym detalom i modnym fasonom.

Be up to date!

We will inform you about the latest events and promotions.

Administratorem danych osobowych jest Pradera Gdańsk Osowa sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 03-286), przy ul. Malborska 41, (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

By providing an e-mail address, I agree to the processing of personal data provided by me through Pradera Gdańsk Osowa sp. z o.o. for marketing purposes, carried out by sending commercial information regarding the activities of the Osowa shopping center via email to the e-mail address provided.
By providing my phone number, I agree to the processing of my personal data provided by Pradera Gdańsk Osowa sp. z o.o. for marketing purposes, carried out by sending commercial information on the operation of the Osowa shopping center in the form of an SMS to the final telecommunications device - a mobile phone, the number of which is given above.

You want to unsubscribe from the newsletter?