Contact

CH Osowa

ul. Spacerowa 48
80-299 Gdańsk
tel.: 58 552 53 55
e-mail: osowa@sierrabalmain.com

15-31.10.2020

15 października jest Europejskim Dniem Walki z Rakiem Piersi. To najczęściej występujący u kobiet i drugi najniebezpieczniejszy nowotwór złośliwy wśród tych znanych medycynie. Niestety w Polsce i na świecie profilaktyka raka piersi wciąż jest tematem zaniedbywanym przez kobiety, ale i mężczyzn, dlatego ważne jest propagowanie wiedzy w tym temacie. I my włączamy się w tą akcję i zapraszamy wszystkich naszych klientów, aby zadbali o swoje zdrowie razem z nami!

Profilaktyka raka piersi to wciąż temat tabu. Stanowi on około 23% wszystkich zachorowań na nowotwory i jest przyczyną około 14% zgonów w Polsce*. Jak się okazuje, temat dotyczy również mężczyzn, którzy także borykają się z tym problemem. Sklep marki Triumph, który znajduje się w naszym centrum koło sklepu 5-10-15 i Lee Wrangler, przy okazji Różowego Miesiąca, postanowił wesprzeć Fundację Zdrowy Biust oraz zachęcić Was drogie Panie do skorzystania z instruktarzu jak badać biust samodzielnie, a także zapoznać swoich klientów z informacjami o badaniach, które kobiety, jak i mężczyźni, powinni wykonywać systematycznie.

Od dziś, aż do 31 października, wykwalifikowany personel podzieli się z Wami swoją wiedzą w tym temacie, a dodatkowo 5 zł z każdego paragonu za zakupy w tym sklepie zostanie przekazane na pabianicką Fundację Zdrowy Biust. Dla klientów przewidziane są upominki od marki i fundacji, a do każdych zakupów zostanie dołączona różowa kokardka, symbolizująca październikową ideę.

Z pewnością ciekawostką dla wszystkich Pań będzie fantom, przekazany przez Fundację Zdrowy Biust, na którym dzięki wskazówkom personelu, będziecie mogły spróbować przeprowadzić takie badanie. Wyszkolony personel sklepu nie tylko pomoże w zakupie odpowiedniej bielizny, ale i udzieli kompleksowych informacji na ten temat. Również do końca miesiąca na terenie naszego centrum będą dystrybuowane ulotki Fundacji Zdrowy Biust z instrukcją, jak prawidłowo badać biust, a także będziemy Was zachęcać do odwiedzenia sklepu Triumph, również ze swoimi partnerami. Cieszymy się, że możemy wesprzeć fundację i przyczynić się do zwiększenia świadomości wśród naszych klientek i klientów w tym temacie.

Wkrótce na terenie naszego parkingu zaparkuje także Mammobus w którym Wy, drogie klientki, będziecie mogły przebadać piersi. Więcej informacji na temat tego kiedy pojawi się mobilny punkt do badań pojawi się na naszej stronie www.chosowa.pl i na naszym Facebooku.

Przypominamy: marka Triumph oferuje bieliznę dla kobiet – na codzień, na wyjątkowe okazje czy ciążową.

Dostępna jest również bielizna nocna, znakomitej jakości piżamy, koszule nocne, ale znajdzie się także coś dla Panów. W ofercie Triumph mężczyźni znajdą bieliznę marki Sloggi, co z pewnością jest ukłonem w ich stronę i również zachęcamy Panów, do wsparcia październikowej akcji.

*pacjent.gov.pl

 

Be up to date!

We will inform you about the latest events and promotions.

The administrator of personal data is Stage Osowa sp.z o.o. with headquarters in Warsaw (postal code 03-802), at ul. Skaryszewska 7 (hereinafter referred to as the Company). Personal data in the scope provided in the form will be processed by the Company for marketing purposes, in accordance with the consent expressed pursuant to art. 6 sec. 1 point a of Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46 / EC (GDPR). Personal data may be disclosed to employees or associates of the Company, as well as entities providing support to the Company on the basis of outsourced services and in accordance with the entrustment agreements concluded, as well as made available to the entities referred to in the consent clause. Personal data processed in the above-mentioned purpose will be processed until the consent for a specific purpose is revoked, in the case of its expression. Each person has the right to access their data and rectify, delete, limit processing, the right to transfer data or object to their processing, the right to withdraw consent at any time without affecting the lawfulness of data processing before its withdrawal. The data subject has the right to lodge a complaint with the President of the Personal Data Protection Office, if he considers that the processing of his personal data violates the provisions of the GDPR. Providing personal information is voluntary.

By providing my e-mail address, I consent to the processing of my personal data by Stage Osowa sp.z o.o. for marketing purposes, carried out by sending commercial information regarding the operation of the Osowa shopping center by electronic means to the e-mail address provided.
By providing my phone number, I agree to the processing of my personal data provided by Stage Osowa sp.z o.o. for marketing purposes, carried out by sending commercial information on the operation of the Osowa shopping center in the form of an SMS to the final telecommunications device - a mobile phone, the number of which is given above.

You want to unsubscribe from the newsletter?