Weź los w swoje ręce i zerwij nagrody w loterii Centrum Handlowego Osowa
03-26 czerwca

W dniach 3-26 czerwca Centrum Handlowe Osowa zaprasza do udziału w loterii „MODA NA NAGRODY”! Do wygrania ponad 1000 nagród o łącznej wartości ponad 45.000 złotych. Na klientów czekają m.in. tablety oraz sprzęt AGD.

Zasady letniej loterii są bardzo proste. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych w CH Osowa (sumują się maksymalnie dwa paragony z jednego dnia, sumowane paragony muszą pochodzić z różnych sklepów), zarejestrować paragon u hostessy w Punkcie Obsługi Loterii znajdującym się w sąsiedztwie sklepu CCC i zerwać „szczęśliwą” wstążkę, aby sprawdzić, czy wygrało się nagrodę. Każde wydane 100 złotych to jedna szansa w loterii (na jeden paragon maksymalnie można otrzymać 5 szans).

W loterii „MODA na NAGRODY” klienci mogą „zrywać” atrakcyjne nagrody m.in. kamery samochodowe, tablety, ekspresy do kawy Krups, a także praktyczne gadżety, w tym wiele przydatnych na plaży. Jest też możliwość wygrania cennych nagród jak iRobot, dron, iPad. W puli nagród są również karty podarunkowe o wartości 50 złotych i 100 złotych na dodatkowe zakupy w CH Osowa. Oprócz nagród rzeczowych będzie można zdobyć kupony rabatowe do sklepów mieszczących się w Osowej.

Wszyscy, którzy zerwą wstążkę mogą wziąć udział w losowaniu nagrody głównej o wartości 1.000 złotych. Aby powalczyć o nagrodę główną należy prawidłowo wypełnić rewers kuponu promocyjnego i wrzucić go do urny zlokalizowanej przy Punkcie Obsługi Loterii. Losowanie nagrody głównej odbędzie się 3 listopada 2016 roku w Warszawie.

„Wystarczy 100 złotych wydane w CH Osowa, aby otrzymać szansę zerwania ‘szczęśliwej’ wstążki, za którą kryją się atrakcyjne nagrody. Zapraszam wszystkich do udziału w loterii i życzę samych wygranych!” – mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Regulamin loterii „Szczęśliwa wstążka” jest dostępny w Punkcie Obsługi Loterii, w siedzibie Organizatora oraz w biurze Dyrekcji Centrum.

moda-25052016