WARSZTATY Z PODRÓŻNIKIEM – PAWŁEM KLEJBOREM
26 maja

Chcesz na żywo zobaczyć sprzęt alpinistyczny i dowiedzieć się, jak udzielić pierwszej pomocy w górach?
Wiesz, co należy ze sobą zabrać na górską wycieczkę? Już w sobotę, 26 maja, o godzinie 12:00 w naszym Centrum odbędą się warsztaty z podróżnikiem Pawłem Klejborem, który udzieli odpowiedzi na te i wiele innych pytań!

Warsztaty skierowane są do wszystkich chętnych osób, które o górach chcą wiedzieć jak najwięcej!
Głównym tematem prelekcji będą ekstremalne sytuacje, jakie mogą się przytrafić podczas górskich wędrówek. Podróżnik, Paweł Klejbor, opowie, jak sobie poradzić w trudnych warunkach na podstawie swoich doświadczeń zdobytych na szlakach prowadzących na Koronę Ziemi.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, jak należy spakować się na górskie wyjazdy, jakie są zasady udzielania pierwszej pomocy w górskich warunkach oraz jak przebiegają jego przygotowania do kolejnej wyprawy na Elbrus! Podczas spotkania zaprezentowany zostanie także oryginalny sprzęt alpinistyczny.

Warsztaty odbędą się w sobotę 26 maja o godzinie 12:00 w miejscu, gdzie zlokalizowana jest wystawa fotograficzna „Klejbor na kresach świata”, dokumentująca górskie wyprawy Pawła Klejbora na Kilimandżaro, Mont Blanc, Gran Paradiso oraz Aconcaguę.

Udział jest bezpłatny.

Akcja „Pomaganie przez Wspinanie” została objęta patronatem medialnym: my3miasto.pl oraz Osowa.com

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

 

spotkanie_10052018_mini