Warsztaty kreatywne ze sklepem papierniczym TRUSKAWKA w Centrum Handlowym Osowa
21 maja

W sobotę 21 maja w godzinach 11.00-18.00 sklep papierniczy TRUSKAWKA w CH Osowa zaprasza na warsztaty kreatywne dla dzieci z kredkami akwarelowymi oraz pastelami do tkanin w roli głównej.

Sobotnie popołudnie w CH Osowa upłynie pod znakiem edukacji poprzez zabawę. TRUSKAWKA zaprezentuje ciekawe pomysły na spędzenie wolnego czasu przy użyciu produktów plastycznych dostępnych w sklepie. Najmłodsi klienci Osowej dowiedzą się, jak przy użyciu pasteli do tkanin w oryginalny i kreatywny sposób przekształcić ubrania, torby, czapki czy trampki w prawdziwe modowe perełki. Dzieci będą mogły również rysować kredkami akwarelowymi na specjalnym papierze akwarelowym, a efekty pracy pokażą, jak w łatwy sposób z rysunku zrobić obrazek, który wygląda jak malowany farbką. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję stworzyć prezenty na Dzień Mamy lub wyczarować dla siebie wyjątkowe wakacyjne koszulki. Wszystkie wykonane w trakcie warsztatów prace dzieci będą mogły zabrać do domu. Otrzymają także specjalny kupon rabatowy na zakupy w sklepie TRUSKAWKA.

Udział w warsztatach kreatywnych jest bezpłatny. Warsztaty odbędą się na placu obok restauracji McDonald’s. Zapraszamy wszystkich małych artystów i nie tylko.

warsztaty-18052016