Twórcze budowanie z klocków LEGO w Centrum Handlowym Osowa
27-28 maja

Z okazji Dnia Dziecka, w dniach 27-28 maja w godzinach 11:00-17:00 Centrum Handlowe Osowa zaprasza najmłodszych na twórcze budowanie z klocków LEGO. W programie wydarzenia m.in. piaskownica LEGO DUPLO, ROBOlabirynt, warsztaty konstrukcji robotów oraz finał loterii „Moda na podróże”, w której nagrodą główną jest wyjazd do LEGOLANDU.

Weekend w CH Osowa upłynie pod znakiem najbardziej znanych klocków świata. Do dyspozycji najmłodszych będą piaskownica LEGO DUPLO oraz gigantyczne klocki budowlane, a na starsze dzieci będzie czekała strefa twórczego budowania z klocków LEGO. Maluchy będą mogły także zmierzyć się z wyzwaniem ROBOlabiryntu, gdzie zdalnie przez nich sterowany robot będzie musiał pokonać specjalny labirynt. Atrakcją sobotniej odsłony wydarzenia będą warsztaty budowania robotów z Gwiezdnych Wojen, z kolei w niedzielę uczestnicy eventu będą tworzyć z klocków makietę Gdańska. Uzupełnieniem wydarzenia będą konkursy i zabawy, w których będzie można zdobyć zestawy klocków.

„Przed nami wspaniała zabawa dla fanów klocków LEGO w każdym wieku! W najbliższy weekend, z okazji Dnia Dziecka, na naszych klientów czekają liczne atrakcje oraz emocje związane z finałem loterii ‘Moda na podróże’. Zapraszamy do odwiedzenia CH Osowa oraz udziału w zaplanowanych wydarzeniach” – mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie finał loterii „Moda na podróże”. Losowanie nagrody głównej – wyjazdu do LEGOLANDU – odbędzie się w niedzielę 28 maja o godzinie 15.00. Aby powalczyć o nagrodę główną, wystarczy do 28 maja 2017 r. do godz. 14:00 zrobić zakupy na kwotę minimalną 50 złotych na terenie galerii i na podstawie dowodu zakupu odebrać kupon od sprzedawcy lub hostessy w Punkcie Obsługi Loterii stylizowanym na „punkt odpraw lotniczych”. Otrzymany kupon należy aktywować u hostessy, prawidłowo wypełnić i zeskanować na standzie multimedialnym (możliwość wygrania nagrody natychmiastowej), następnie wrzucić do urny, która znajduje się przy Punkcie Obsługi Loterii.

Regulamin loterii dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz w Punkcie Obsługi Loterii.

76793_428_Plakat_LEGO_700x1000_v2