Świąteczny połów nagród w Centrum Handlowym Osowa
16-18 grudnia

W piątek 16 grudnia w Centrum Handlowym Osowa startuje świąteczny konkurs „Połów prezentów”. Każdy klient, który zrobi zakupy za minimum 100 złotych będzie mieć szansę na złowienie upominku ze specjalnego basenu z nagrodami. Na uczestników wyzwania czekają karty podarunkowe na dodatkowe zakupy w CH Osowa. Zabawa potrwa do niedzieli 18 grudnia.

„Połów prezentów” to gwiazdkowy konkurs, który zainteresuje i zaangażuje nie tylko miłośników wędkowania. Co zrobić, aby podjąć wyzwanie i powalczyć o karty podarunkowe na dodatkowe zakupy? Wystarczy w dniach 16-18 grudnia zrobić zakupy w CH Osowa za minimum 100 złotych (maksymalnie 2 paragony ze sklepów galerii handlowej z danego dnia) i okazać hostessie paragon, który uprawnia do udziału w zadaniu konkursowym. Zadanie konkursowe polega na wyłowieniu specjalną wędką prezentu umieszczonego w świątecznym „basenie” z nagrodami. Uczestnik, który w czasie jednej minuty złowi oznaczony prezent na wędkę, wygra nagrodę – czyli kartę podarunkową o wartości 50 złotych na świąteczne zakupy w CH Osowa. Pula nagród jest ograniczona i podzielona na godziny.

„Święta tuż tuż, dlatego już w najbliższy weekend zapraszamy wszystkich klientów CH Osowa do udziału w gwiazdkowym konkursie, w którym będzie można złowić dodatkowe pieniądze na świąteczne zakupy! Szansa na wygraną czeka na każdego, kto zrobi zakupy za minimum 100 złotych w CH Osowa” – mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Regulamin akcji „Połów prezentów” jest dostępny w Punkcie Obsługi Konkursu, w biurze Dyrekcji Centrum oraz na stronie www.incubi.pl/promocje.

prezenty-06122016