STOISKO LOTERII „PIT W GDAŃSKU. SIĘ OPŁACA!” W CENTRUM HANDLOWYM OSOWA
23-29 marca

Od 23 do 29 marca na terenie naszego Centrum będziecie mogli zarejestrować się w loterii „PIT w Gdańsku. Się opłaca!”, organizowanej przez Urząd Miejski w Gdańsku. Aby przystąpić do udziału w zabawie, musicie rozliczyć swój PIT za 2017 rok w jednym z urzędów skarbowych w Gdańsku, wpisując gdański adres zamieszkania w deklaracji.

Loteria to niepowtarzalna okazja, aby wygrać wyjątkowe nagrody, w tym nagrodę główną – TOYOTĘ YARIS HYBRID WERSJĘ PREMIUM! Do wygrania jest także:

  • 15 ROWERÓW MIEJSKICH BEST GELA;
  • 50 KART MIESZKAŃCA – z doładowanym 5-miesięcznym biletem komunikacji miejskiej.

Dzięki podatkom rozliczanym w Gdańsku miasto może m.in. budować ścieżki rowerowe, zwiększać liczbę miejsc w przedszkolach czy inwestować w nowe miejsca rekreacji, co przekłada się na komfort życia nas wszystkich!

Losowanie nagród odbędzie się 9 maja 2018 roku. Wyniki loterii zostaną opublikowane na stronie www.gdansk.pl/pit

W punkcie informacyjno-rejestracyjnym loterii, zlokalizowanym na terenie naszego Centrum, uzyskacie więcej informacji o akcji, zobaczycie na żywo nagrodę główną i zarejestrujecie swój udział w loterii z pomocą sympatycznych hostess.

Spróbujcie swojego szczęścia w loterii, wypełniając formularz zgłoszeniowy na terenie Centrum Handlowego Osowa w terminie 23-29 marca! Charakterystyczne, czerwone stoisko akcji „PIT w Gdańsku. Się opłaca!” czynne jest w godzinach:

  • Poniedziałek – Sobota: 10:00 – 21:00
  • Niedziela: 10:00 – 20:00.

Serdecznie zapraszamy!

MASTER_A4_2018_www