SPOTKAJ SIĘ Z MAXINECZKĄ W CH OSOWA!
29 września

29 września zapraszamy na MODĘ NA NATURALNE PIĘKNO! Gościem specjalnym wydarzenia będzie youtuberka i wizażystka – Maxineczka! Odwiedź nasze Centrum i dowiedz się wszystkiego o technikach makijażu i właściwej pielęgnacji, biorąc udział w bezpłatnych pokazach i warsztatach!

Na żywo pokazy makijażu wykona autorka jednego z najpopularniejszych kanałów na polskim YouTube poświęconych urodzie, która swoje doświadczenie zdobywała malując panny młode do ślubu, jak i modelki na pokazach mody. Maxineczka, z wykształcenia filolożka języka angielskiego, a z zamiłowania makijażystka, obecnie współpracuje z najlepszymi markami kosmetycznymi, a jej kanał na popularnym portalu subskrybuje prawie 400 000 osób! Wizażystka wykona na żywo pokazy makijażu na chętnych osobach z publiczności, przy okazji omawiając krok po kroku technikę wykonania. Każdy z uczestników wydarzenia będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z popularną youtuberką.

Podczas Mody Na Naturalne Piękno nie tylko poznasz tajniki makijażu! W programie eventu są:

  • dermokonsultacje, porady i dobór kosmetyków przy stanowiskach marek Ziaja oraz Yves Rocher;
  • warsztaty z tworzenia eko kosmetyków;
  • wywiady z urodowymi ekspertami;
  • strefa pięknych włosów salonu Hair Studio – porady pielęgnacyjne, pokazy stylizacji fryzur oraz zbiórka włosów w ramach akcji Daj Włos na rzecz Fundacji Rak’n’Roll;
  • prelekcje o zastosowaniu miodu w produkcji kosmetyków oraz o jego zbawiennych właściwościach zdrowotnych.

Wydarzenie nie może się obejść bez urodowego konkursu, w którym nagrodami będą powerbanki z lusterkiem, kosmetyczki oraz balsamy do ust. „Naturalnie piękny konkurs” rozpocznie się już 28 września i potrwa dwa dni. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych w sklepach w naszym Centrum (z wyłączeniem hipermarketu Auchan), zarejestrować swój dowód zakupu u hostessy i strącić kręgle. Uwaga – wymagana kwota musi widnieć na jednym dowodzie zakupu – paragony się nie sumują!

Zapraszamy na MODĘ NA NATURALNE PIĘKNO już 29 września od godziny 11:00!
Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!

 

pieknoosowa_18092018_mini