A B C E F G H I J K L M N O P R S T W Y Z ×
P
PEPCO – wkrótce otwarcie

Sieć PEPCO z roku na rok podwaja liczbę sklepów. To lojalni klienci są czynnikiem, który pozwala nam prężnie się rozwijać i udoskonalać strategię działania. Wybór galerii handlowych, na lokalizacje naszych sklepów nie jest przypadkowy. Tutaj znajdujemy odpowiednią przestrzeń, która pozwala nam zachować wysoki standard sprzedażowo-ekspozycyjny, ale również gwarantuje sąsiedztwo innych punktów np.operatorów spożywczych, z którymi PEPCO doskonale się uzupełnia, tworząc kompleksową ofertę handlową.

PEPCO to europejska sieć dyskontów, oferującą odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w najniższych cenach. W Polsce dynamicznie rozwija się od kilkunastu lat. Dzisiaj klienci PEPCO mogą zrobić zakupy w ponad 1600 sklepach, w 11 europejskich krajach: Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Chorwacji, Słowenii, Estonii, Bułgarii, na Węgrzech, Litwie, Łotwie. Miesięcznie nasze sklepy odwiedza ponad 15 milionów klientów w całej Europie.

Naszym głównym celem jest zapewnienie klientom produktów, których na co dzień potrzebują, aby ubrać swoją rodzinę oraz dekorować swój dom w najniższych cenach. W ofercie Pepco klient może znaleźć 38 grup asortymentowych, w których skład wchodzi m.in. odzież dla dzieci i dorosłych, akcesoria i dodatki, kosmetyki, zabawki, przybory szkolne i szeroki wybór artykułów do domu. W sprzedaży dostępne są także produkty licencjonowane oraz sezonowe związane np. ze świętami, wakacjami, rozpoczęciem roku szkolnego. Około 60% asortymentu stanowią ubrania, natomiast 40% pozostałe produkty.