RECITAL FINAŁOWY WARSZTATÓW Z NATALIĄ LUBRANO
15 października

Zapraszamy na wyjątkowy występ 15 wokalistów, którzy brali udział w warsztatach wokalnych szkoły Empire Music School z piosenkarką Natalią Lubrano!

Na scenie w naszym Centrum Handlowym zaprezentują się młodzi artyści, którzy przez trzy dni szlifowali swoje głosy na warsztatach wokalnych. Główną prowadzącą zajęcia była Natalia Lubrano – polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, finalistka takich programów jak Must Be The Music czy Voice Of Poland. Artystka znana jest z wieloletniej współpracy z zespołem Miloopa; miała okazję występować również z Andrzejem Smolikiem, Renatą Przemyk, Marią Peszek czy Pauliną Przybysz.

Recital w klimacie jazzowo-bluesowo-soulowym przy akompaniamencie fortepianu rozpocznie się w niedzielę, 15 października o godzinie 17:00. Przewidziano występy indywidualne, jak i zespołowe. Do występujących dołączy także sama Natalia Lubrano.

Wstęp jest bezpłatny. Scena będzie zlokalizowana w pobliżu sklepu H&M.

Partnerem wydarzenia jest firma odzieżowa Patrizia Aryton, która ubierze wokalistkę oraz perfumeria Sephora, która zadba o makijaż piosenkarki.

Wraz z Empire Music School zapraszamy na spędzenie niedzielnego wieczoru przy muzyce na żywo!

dieta_5102017_mini2