PUNKT POSTOJOWY BIEGU TUT W CH OSOWA
17 lutego

17 lutego przez Centrum Handlowe Osowa przebiegną uczestnicy Trójmiejskiego Ultra Tracku, którzy biorą udział w biegu na dystansie 68 kilometrów!

W naszym Centrum zostanie zorganizowany punkt odżywczy, przy którym ultramaratończycy będą mogli zrobić sobie kilkuminutowy postój, by uzupełnić płyny czy kalorie, posilając się drożdżówką. Punkt postojowy w Centrum Handlowym Osowa zlokalizowany jest na 45 kilometrze trasy, która na całym swoim dystansie prowadzi przez Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Przez nasze Centrum w godzinach od 10:00 do 14:15 przebiegnie 550 zawodników biorących udział w wyścigu. Kibice będą mogli spotkać gwiazdy biegu, m.in. Mistrza Ultra Trail World Tour Gediminasa Griniusa, walczącego o poprawienie swojego rekordu trasy z 2016 roku oraz Dominikę Stelmach, versatile runner, zwyciężczynię światowego Wings for Life World Run 2017.

Zachęcamy do kibicowania wszystkim uczestnikom! Przyjdź w sobotę do Centrum Handlowego Osowa i wesprzyj biegaczy, którzy pokonują dystans dłuższy od maratonu!

Trójmiejski Ultra Track jest imprezą sportową organizowaną przez Klub Maratoński Truchcik Łubianka. Wyścig odbywa się na dwóch trasach prowadzących przez Trójmiejski Park Krajobrazowy – trasie 15 kilometrów („Gruba piętnastka”) oraz 65 kilometrów (Trójmiejski Ultra Track). Celem wydarzenia jest m.in. popularyzacja biegania oraz promocja atrakcyjnych terenów trójmiejskiego parku. Bieg TUT jest biegiem kwalifikacyjnym – punkty uzyskane w jego uczestnictwie doliczane są do punktów potrzebnych do wystartowania w elitarnym biegu Ultra-Trail du Mont-Blanc. Więcej informacji o biegu: www.tutrail.pl

tut_14022018_mini2