Prozdrowotny event „Moda na FIT”
15 lipca

W sobotę 13 czerwca Centrum Handlowe Osowa zorganizowało prozdrowotny event „Moda na FIT”, podczas którego – wspólnie z aktorką Joanną Jabłczyńską – zachęcało do zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej oraz wsparcia Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” z Gdyni!

W specjalnych strefach klienci mogli m.in. spotkać się z lekarzem i dietetykiem, skorzystać z zajęć sportowych pod okiem profesjonalistów, a także porozmawiać z trenerem personalnym, który wszystkim zainteresowanym układał indywidualne treningi dostosowane do możliwości klientów. Na uczestników wydarzenia czekały także bezpłatne badania, których zaproszeni eksperci wykonali ponad 800!

Największym zainteresowaniem cieszyła się „Strefa Dobroczynności”, gdzie na cyklometrach uczestnicy „przejeżdżali” kilometry dla podopiecznych Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” z Gdyni. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Centrum Handlowe Osowa przekazało Fundacji kwotę 1.000 złotych na zakup „rowero-wózka” dla niewidomego chłopca.

Mieszkańcy Trójmiasta i okolic po raz kolejny udowodnili, że są zainteresowani zdrowym trybem życia, aktywnie korzystając z wszystkich atrakcji przygotowanych w ramach wydarzenia ‘Moda na fit’. Cieszymy się, że nasi klienci także bardzo chętnie włączyli się w akcję charytatywną na rzecz Fundacji Dzieci Niepełnosprawnych „Podaruj Uśmiech”. Wszystkim dziękuję za przybycie i zapraszam do udziału w naszych kolejnych projektach mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Poniżej zamieszczamy podziękowania od Fundacji „Podaruj Uśmiech” za okazane wsparcie

fit-15072015-1

fit-15072015-2

fit-15072015-3

fit-15072015-4

fit-15072015-5

fit-15072015-6