Powrót do szkoły z CH Osowa!
01-15 września

Lato i wakacje dobiegają końca, a to sygnał, że dzieci i młodzież wracają do szkoły. W związku z tym warto przygotować się na kolejne miesiące pracy naszych pociech i zadbać nie tylko o ich szkolną wyprawkę, ale i odpowiednie zaopatrzenie odzieży oraz sportowego ekwipunku. To wszystko znajdziecie w Centrum Handlowym Osowa!

Już teraz w naszych sklepach mnóstwo ciekawych propozycji. Księgarnia Świat Książki proponuje kompletną wyprawkę dla najmłodszych, od plecaka, po worki na obuwie zmienne, piórniki, zeszyty i podręczniki szkolne. Worek na strój do WF-u najlepiej wyposażyć w odpowiednie buty i ubiór sportowy dostępne w sklepie GoSport, ale także w Trygon Sport, który z okazji Summer Sale przygotował -20% na wszystkie produkty, czapki, plecaki, ubrania i buty.

Dbając o wyprawkę, warto zatroszczyć się także o odpowiednie ubranie na uroczyste rozpoczęcie roku, które znajdziecie m.in. w Szachownicy. Natomiast H&M oferuje rabat 20% przy zakupie min. za 100 zł, gdzie również znajdziecie coś na co dzień i na specjalne okazje.

Nieco starsi uczniowie w sklepie Szkła.com znajdą szeroką gamę szkieł kontaktowych oraz potrzebnych do nich akcesoriów. Warto zająć się także serwisem rowerów – swoich i najmłodszych w Szprychy.com, którzy kompleksowo zadbają o Wasze bicykle.

Serdecznie zapraszamy na zakupy — zacznijmy rok szkolny z przytupem!

96998_428_Powrot-do-szkoly_www_800x800_v1