Kluczowe dane o centrum

Centrum Handlowe Osowa jest jednym z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. To wyjątkowe miejsce zlokalizowane przy Obwodnicy Trójmiasta w sąsiedztwie prężnie rozwijającej się dzielnicy Osowa, z dobrym dojazdem dla Klientów z Gdyni. CH Osowa wyróżnia się kompleksową ofertą handlową, którą tworzy 48 marek. Na terenie centrum znajdują się największy w Trójmieście:

  • hipermarket Auchan

Logo_Auchan_1

Głównymi najemcami centrum są także salony:

ocentrum_19102018_mini2

Do dyspozycji Klientów jest bezpłatny parking z miejscami postojowymi zarezerwowanymi dla rodzin z dziećmi, specjalnie wyznaczonym miejscem do parkowania rowerów oraz ekologiczną samoobsługową myjnią samochodową. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom z niepełnosprawnością.

Klienci przebywający w nowoczesnej strefie restauracyjnej mogą skorzystać z darmowego bezprzewodowego Internetu oraz miło spędzić czas podczas spotkań prywatnych i służbowych wybierając z szerokiej oferty kaw i deserów Cukierni Sowa oraz Raszczyk. Rodzice z Dziećmi mogą spokojnie wypoczywać w strefie restauracyjnej mając na uwadze swoje pociechy bawiące się na bezpłatnym placu zabaw dla Dzieci. Na obiad i przekąski warto udać się do restauracji Zenthai oraz Mc Donald’s.

DLA NIEJ: atrakcyjna oferta butików modowych i drogerii takich jak: Monnari, Aryton, CCC, Sephora, Yves Rocher, Ziaja czy Rossmann.

DLA NIEGO: elegancka i casualowa moda męska w butikach: Bytom, New Men,  H&M, Go Sport.

DLA NASTOLATKÓW: Młodzież odnajdzie się w sklepach: H&M.

DLA DZIECI: dla najmłodszych czeka oferta w sklepach: Truskawka, czy H&M

W poszukiwaniu inspiracji i asortymentu z zakresu aranżacji przestrzeni warto odwiedzić takie sklepy jak: hipermarket Auchan, Jysk oraz Meblik.

Na terenie centrum zlokalizowane są również różnorodne punkty usługowe jak: Pasmanteria Cina, Kantor wymiany walut, Telakces.com świadczący usługę naprawy telefonów czy też pralnia 5’a’sec. W CH Osowa można odnaleźć operatorów różnych sieci telefonii komórkowej: T-Moblie, Play oraz Virgin Mobile.

Kluczowe liczby:

  • 41 sklepów i restauracji oraz różnorodne stoiska i myjnia samoobsługowa
  • hipermarket: Auchan
  • sklepy wielkopowierzchniowe: H&M, JYSK, Hebe, Go Sport, CCC, CARRY, Rossmann, Szachownica
  • data otwarcia: 1998