Moda na wymianę
23 lutego

MODA NA WYMIANĘ w centrum handlowym Osowa
Sobota, 23 lutego 2010 r, godz. 11.00-17.00

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a to znak, że czas odświeżyć garderobę i przygotować się na nowy sezon. Będzie okazja do pozbycia się niepotrzebnych ubrań, upolowania nowych oraz do wymiany stylowych doświadczeń. Zapraszamy w sobotę, 23 lutego 2019 r. w centrum handlowym Osowa pasjonaci mody będą

Modowy SWAP

Ideą przewodnią wydarzenia jest swap, czyli wymiana ubrań i dodatków pomiędzy uczestnikami. „Moda na wymianę” to bardzo ekonomiczne rozwiązanie – mamy możliwość pozbyć się rzeczy, które nie pasują do naszej sylwetki i osobowości lub zalegają w szafie, a mogą z powodzeniem służyć komuś innemu. To również idealna okazja do zdobycia oryginalnych ubrań w niskiej cenie lub na zasadach wymiany.

Elżbieta Skoczeń – trójmiejska stylistka służy radą

Wszystkim zainteresowanym radą będzie służyć profesjonalna stylistka, która podpowie które ubrania zostawić, a które lepiej oddać lub sprzedać innej osobie. Podczas wydarzenia będzie można porozmawiać osobiście z Elżbietą Skoczeń – stylistką, wizażystką, kreatorką wizerunku oraz personal shopperem, absolwentką wielu międzynarodowych szkół i szkoleń, współpracującą z aktorami oraz celebrytami.

Warsztaty ze znajomości tkanin

Dla wszystkich uczestników centrum handlowe Osowa przygotowuje również specjalne warsztaty ze znajomości tkanin. W ich trakcie będzie można się dowiedzieć się więcej, jakie materiały warto wybierać na co dzień, a jakie do uprawiania sportów, które z nich są naturalne i przyjazne środowisku, a z których lepiej zrezygnować.

Zostań wystawcą:

Jeśli chcesz zostać wystawcą podczas modowego SWAP-u, wyślij zgłoszenie na adres: swap@fabrykaidei.pl. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracji można dokonywać do 22 lutego 2019 r. do godz. 12.00. W dniu eventu należy się zgłosić pół godziny przed jego rozpoczęciem. Wszelkie szczegóły są zawarte w regulaminie.

 

wymianaosowa_13022019_mini