MODA NA MOTOPASJĘ
27-28 stycznia

Jeśli motoryzacja to Twoja pasja, koniecznie odwiedź Centrum Handlowe Osowa 27 i 28 stycznia, by wziąć udział w wydarzeniu Moda Na Motopasję!

Dla wszystkich tych, których kręcą cztery kółka, przygotowaliśmy cały weekend atrakcji – wystawę samochodów, pokazy autodetailingu, szkolenia, warsztaty z bezpiecznej jazdy, spotkania z profesjonalistami – i nie tylko!

Każdy, kto odwiedzi nasze Centrum, będzie mógł dokładnie obejrzeć najnowsze modele marek m.in. Toyota, Peugeot czy Alfa Romeo i zasięgnąć porady handlowej od specjalistów. Przedstawiciele dealerów AutoPlus, Toyota Walder czy Peugeot Intervapo odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące zakupu aut.

W CH Osowa pojawi się Automobilklub Orski, który zaprezentuje gokarty oraz samochody sportowe, w których zawodowi kierowcy wyścigowi wygrywają prestiżowe turnieje!

Każda chętna osoba będzie mogła wziąć udział w niezwykle cennych zajęciach – warsztatach bezpiecznej jazdy i bezpieczeństwa ruchu drogowego, prowadzonych przez instruktorów sportów motorowych i nauki jazdy, oraz w szkoleniu z pierwszej pomocy.

Podczas wydarzenie dowiecie się także, na czym polega autodetailing – specjaliści w tej dziedzinie przeprowadzą warsztaty z pielęgnacji samochodów – oczyszczania, renowacji i ochrony lakieru samochodowego.

Wszystkich tych, którzy będą chcieli sprawdzić swój refleks za kierownicą, zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach samochodów zdalnie sterowanych o Puchar Centrum Osowa! Do wygrania – nagrody-niespodzianki!

Rozkład jazdy:

27.01 SOBOTA

 • 12:00 3,2,1… start!
  wystawa samochodów, warsztaty z zakresu bezpiecznej jazdy, pokazy autodetailingu, start zawodów samochodów zdalnie sterowanych o Puchar Centrum Handlowego Osowa
 • 12:30 – 13:30
  konkurs z nagrodami z wiedzy o motoryzacji i nie tylko – runda I
 • 12:30 -13:30
  spotkanie z zawodowymi kierowcami wyścigowymi
 • 13:00 – 15:00
  warsztaty z bezpieczeństwa ruchu drogowego
 • 15:00
  wyłonienie zwycięzcy zawodów samochodów zdalnie sterowanych o Puchar Centrum Osowa, wręczenie nagród
 • 16:30-17:30
  konkurs z nagrodami z wiedzy o motoryzacji i nie tylko – runda II
 • 17.00-18.00
  warsztaty z bezpieczeństwa ruchu drogowego
 • 20:00
  META – zakończenie wydarzenia

28.01 NIEDZIELA

 • 12:00 – 20:00
  doradztwo handlowe, profesjonalne porady, prezentacja samochodów

Partnerzy wydarzenia: Automobilklub Orski, Auto Plus Centrum Motoryzacyjne, Clinic Car Studio Pielęgnacji Aut, Toyota Walder, Peugeot Intervapo.

Zapraszamy!

86832_428_www_osowacom_Motopasja_730x250_v1