„MODA NA ŁĄKĘ USŁANĄ NAGRODAMI” W CH OSOWA!
02-17 marca

Wiosna już tuż, tuż! Przygotuj się do sezonu rowerowo-piknikowego – weź udział w naszej loterii!

Zapraszamy do udziału w zabawie, w której można wygrać cenne nagrody – sprzęt rowerowy i gadżety piknikowe! Łączna pula nagród to prawie 50 000 złotych!

Nagrody ukrywają się w kolorowych kwiatach, „rosnących” na zielonej łące, która pojawi się w Centrum Handlowym Osowa. Co zrobić, by spróbować szczęścia w grze?

Wystarczy okazać paragon hostessie na minimalną kwotę 50 złotych za zakupy w Centrum Han-dlowym Osowa (z wyłączeniem hipermarketu Auchan) i odebrać swoją Szansę. Do minimalnej kwoty uprawniającej do udziału w zabawie sumować się mogą maksymalnie dwa paragony za za-kupy z danego dnia. Pamiętajcie, że za każde 50 złotych na paragonie można otrzymać Szansę! Z jednego paragonu na sumę stanowiącą wielokrotność kwoty uprawniającej do wzięcia udziału w zabawie można odebrać maksymalnie 5 Szans!

Każda Szansa daje możliwość zerwania jednego kwiatka z naszej wiosennej łąki – w niektórych z nich skryte są nagrody: rowery miejskie damskie i męskie, rowery dziecięce, rowerowe gadżety – bidony, dzwonki, lampki, uchwyty, zapięcia, rękawiczki, pompki; plecaki, torby i kosze piknikowe, koce, kamery sportowe, okulary przeciwsłoneczne. Nagrody wręczamy od ręki!

Zabawa nie kończy się jednak na zbieraniu kwiatów. Każdy z uczestników może zawalczyć o 1000 złotych na zakupy w sklepach w Centrum Handlowym Osowa!

Wystarczy prawidłowo wypełnić dodatkowy kupon otrzymany od hostessy, wrzucić go do urny i trzymać mocno kciuki za pomyślny wynik losowania, które odbędzie się już 26 marca! O wygranej powiadomimy zwycięzcę telefonicznie.

Powodzenia!

moda_na_lake_27022018_mini