„Moda na koty” w Centrum Handlowym Osowa
16 października

W niedzielę 16 października w godzinach 12.00-18.00 w Centrum Handlowym Osowa odbędzie się niecodzienne wydarzenie przygotowane z myślą o miłośnikach i właścicielach kotów oraz o tych którzy chcieliby poznać przekorną naturę kotów. Na uczestników czekają m.in. regionalne targi zoologiczne, pokaz kociej mody, strefa kocich animacji dla dzieci oraz wielki pokaz kotów.

Na sześć godzin CH Osowa zamieni się w królestwo kotów, w którym zarówno młodsi, jak i starsi klienci Centrum będą mogli dowiedzieć się więcej o tych fascynujących futrzakach. W programie wydarzenia m.in. wielki pokaz kotów zorganizowany wspólnie z Klubem Miłośników Kotów z Sopotu, podczas  którego zostaną zaprezentowane najciekawsze rasy kotów z całego świata, a Klienci CH Osowa zagłosują na najpiękniejszego kota. W nagrodę właściciel wyróżnionego kota otrzyma 1000 złotych oraz dyplom i odznakę dla kota.

Podczas eventu odbędą się także Regionalne Targi Zoologiczne, na których swoje oferty zaprezentują m.in. producenci karmy i wszelkiego rodzaju akcesoriów dla kotów, salony piękności dla zwierząt czy lekarze weterynarii. Nie zabraknie także pokazu kociej mody, w trakcie którego miłośnicy kotów poznają najnowsze trendy oraz praktyczne i przytulne ubranka dla swoich pupili. Swoją ofertę zaprezentuje również salon ZooDelikatesy.

Uzupełnieniem wydarzenia będzie strefa kocich animacji dla dzieci, czyli tematyczne warsztaty plastyczne i malowanie buziek. Uzdolnieni animatorzy wyczarują na twarzach najmłodszych klientów CH Osowa ich ulubione koty.

„Już w najbliższą niedzielę moc atrakcji dla miłośników kotów! W trakcie wydarzenia nie tylko zaprezentujemy kocie piękności, ale również spotkamy się z ekspertami i znawcami kociej natury, którzy doradzą jak dbać o swojego futrzaka” mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

koty-05102016