MODA NA KOTY
19 listopada

Zapraszamy na wyjątkowy pokaz kotów najciekawszych ras z całego świata, który odbędzie się w niedzielę, 19 listopada! W naszym Centrum pojawi się aż 60 przedstawicieli niezwykłych, kocich ras, m.in. rasy perskiej, syjamskiej, ragdoll czy maine coon. Z każdym z wystawców będzie można porozmawiać i podpytać o kota danej rasy i jak należy go odpowiednio pielęgnować oraz czym dana rasa różni się od pozostałych i skąd pochodzi.

Wszystkie zwierzęta wezmą udział w wyborach na najpiękniejszego kota. Zwycięzcy, którzy zajmą miejsca na podium, zostaną wybrani głosami publiczności.

Na scenie odbędzie się koci pokaz mody – pojawią się hodowcy z kotami rasy Sfinks, które wystąpią przed publicznością w swoich kocich ubrankach.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do wsparcia OTZ „Animals” Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce koło Wejherowa. Pracownicy schroniska przeprowadzą zbiórkę pieniędzy oraz suchej i mokrej karmy, wszelkich akcesoriów dla kotów, takich jak kuwety, drapaki czy zabawki, i opowiedzą o swojej działalności.

W czasie wydarzenia przeprowadzimy również akcję adopcyjną, która rozpocznie się na kilka dni przed wydarzeniem na naszym fanpage’u na Facebooku !Opublikujemy tam zdjęcia i opisy kotów, które szukają domu.

Dodatkowo dla miłośników kotów przygotowaliśmy targi zoologiczne, w ramach których pojawią się stoiska rękodzielnicze z takimi wyrobami, jak filcowe torebki, podkładki czy maskotki, zakładki do książek, magnesy, biżuteria, rzeźby czy wyroby ceramiczne. Motywem przewodnim wszystkich artykułów rękodzielniczych będzie oczywiście kot.

Z okazji wydarzenia warto też odwiedzić ZooDelikatesy! W tym dniu będzie można zakupić różnego rodzaju karmy i kocie przysmaki w okazyjnych cenach oraz porozmawiać o kotach z weterynarzem

Najmłodszych zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach plastycznych i zabawach w strefie kocich animacji! Nie zabraknie ulubionych atrakcji – malowania buzi oraz fotobudki z kocimi akcesoriami.

Serdecznie zapraszamy 19 listopada w godzinach od 12:00 do 18:00.

76812_428_www_Koty_1200x361_v1