Moda Na Foodtrucki
09-10 września

Żegnamy lato ostatnią w tym roku edycją Mody Na Foodtrucki! Już po raz czwarty do naszego Centrum zawitają mobilne restauracje, by zabrać Was w kulinarną podróż dookoła świata! Zapraszamy na piknik ze street foodem w najlepszym wydaniu – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie – od specjałów kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu, po hot dogi i hiszpańskie przysmaki.
W najbliższy weekend dania serwować będą:

– 3 Burger Gdynia – burgery nie tylko z wołowiną, ale także z dziczyzną i baraniną,
– Pyra 2 Go – placki ziemniaczane i słodkie churros,
– Zrollowane – robione na żywo lody tajskie,
– Szama-Man – kofty wołowe,
– Krucjata Smakiem – kuchnia polska w wydaniu street foodowym,
– Polish Frytka – frytki,
– Wypas Po Pas – hot dogi,
– Le Mini Lemoniada – molekularna lemoniada,
– Tradycyjne Kołacze Węgierskie – tradycyjny przysmak węgierski,
– Shakewave Truck – shake’i w różnych odsłonach.

To jednak nie koniec atrakcji! 9-10 września zapraszamy wszystkich fanów fidget spinnerów na spotkanie z popularnymi youtuberami, którzy o tej zabawce wiedzą wszystko! W naszym Centrum pojawi się ekipa 5kołouwozu – profesjonalni gracze komputerowi i mistrzowie kręcenia spinnerami!
Pod hasłem Moda Na Spinnery odbędą się pokazy, warsztaty i konkursy z nagrodami. Całe wydarzenie streamowane będą na żywo na kanale 5kołouwozu na YouTube.

Przez cały weekend rozdawać będziemy spinnery za zakupy! Każdy, kto wyda 100 złotych w sklepach w Centrum Handlowym Osowa (z wyłączeniem hipermarketu Auchan), będzie mógł zgłosić się z paragonem do stanowiska promocyjnego w godzinach od 11:00 do 20:00, by odebrać zabawkę. Pamiętajcie, że ich liczba w każdej godzinie jest limitowana!

Dodatkowo w wybranych sklepach w naszym Centrum obowiązywać będą atrakcyjne promocje i rabaty – to doskonała okazja, by zakupić odzież na jesień w niższych cenach.

Zapraszamy!

76800_428_www_Foodtruck-wakacje_wrzesien_1200x361_v1