MODA NA EKO DZIEŃ DZIECKA
02 czerwca

W sobotę 2 czerwca świętujemy Dzień Dziecka w Centrum Handlowym Osowa! Z tej okazji dla najmłodszych przygotowaliśmy niepowtarzalne eko warsztaty i atrakcje muzyczne!
Wszystkie dzieci zapraszamy na:

  • wyjątkowe warsztaty tworzenia domków dla dzikich zapylaczy – to bezpłatne warsztaty kreatywne dla dzieci, podczas których najmłodsi razem z przedstawicielami Stowarzyszenia „Inne jest piękne” wykonają schronienia dla owadów. Owadzi hotel będzie można zabrać do domu, powiesić w słonecznym, dobrze chronionym przed deszczem miejscu i… obserwować życie nowych lokatorów, którzy na pewno ochoczo wprowadzą się do tego wyjątkowego domku. Warsztaty trwają w godzinach 11:00-15:00;
  • występ wokalno-muzyczny – niezwykły koncert uczniów ze szkoły muzycznej Empire Music School, którzy zaśpiewają i zagrają hity muzyki klasycznej oraz rozrywkowej. Swoje umiejętności zaprezentują wokalistki, pianiści i gitarzyści. Koncert rozpocznie się o godzinie 14:00.

2 czerwca ogłosimy także wyniki konkursu plastycznego „Człowiek w królestwie pszczół”, który odbył się w kwietniu w ramach V Osowskiego Eko Festynu. O godzinie 15:00 wręczymy nagrody laureatom. Prace zgłoszone do konkursu można obejrzeć w naszym Centrum – zostały wyeksponowane na witrynie naprzeciwko lokalu Szachownica.

Wydarzenie Moda na Eko Dzień Dziecka w CH Osowa odbędzie się w sobotę, 2 czerwca, w godzinach 11:00-15:00, w specjalnie przygotowanej strefie przy lokalu Szachownica. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

 

eko_30052018_mini2