Moda na Dietę FIT
14-15 października

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji, w której można wygrać zdrową dietę na cały miesiąc!

Akcja „Moda Na Dietę Fit” potrwa w weekend 14 – 15 października. Wystarczy w tych dniach dokonać zakupu na kwotę min. 50 złotych widniejącą na na jednym lub maksymalnie dwóch paragonach z różnych sklepów z Centrum Handlowego Osowa, z wyłączeniem hipermarketu Auchan. Dowody zakupu należy w ten sam dzień zarejestrować na stoisku obsługi konkursu, wcześniej wypełnić kupon konkursowy odpowiadając na pytanie: co motywuje Cię do zdrowego odżywiania?

Zdrową dietą pudełkową (dieta dostarczana przez cztery tygodnie, od poniedziałku do soboty) nagrodzimy aż 5 osób, które udzielą najciekawszych, najbardziej kreatywnych odpowiedzi!

Zwycięzców wyłonimy 16 października i z każdym z nich skontaktujemy się telefonicznie, by poinformować o nagrodzie.

Przez dwa dni, od 14 do 15 października, będzie można nie tylko zawalczyć o darmową dietę, ale także skorzystać z porad ekspertów od zdrowego stylu życia, którzy pojawią się w naszym Centrum! Dietetycy przeprowadzą konsultacje żywieniowe i pomogą w doborze odpowiedniego rodzaju diety. Wykonywana będzie również darmowa analiza składu ciała, której wyniki będzie można omówić z dietetykiem. Konsultacje są bezpłatne.

Dodatkowo 14 i 15 października odbędzie się weekend rabatów! To ekstra okazja na zakupy w atrakcyjnych cenach – moc promocji i obniżek obowiązywać będzie w wybranych sklepach w naszym Centrum.

Zadbaj o zdrowe odżywianie razem z nami i rozpocznij Modę Na Dietę Fit!

Partnerem akcji jest catering dietetyczny – Optimalbox.

Zapraszamy!

76809_428_Plakat_DIETA_2100x3050_v2