Mikołajkowy Jarmark w CH Osowa
03 grudnia - 23 listopada

Od 3 do 9 grudnia w Centrum Handlowym Osowa będzie trwać mikołajkowa edycja jarmarku „Żuławskie Smaki”! Oprócz smakołyków od lokalnych producentów, na klientów czekają także warsztaty zdobienia pierniczków czy lepienie i gotowanie pierogów na żywo.

Wyroby z dziczyzny, smakowite sery, swojskie wędzonki i kiełbasy, przetwory warzywne w słoikach – ogórki kiszone, buraczki, kapusta kiszona, przetwory owocowe, miody oraz kajmaki – to tylko niektóre pyszności, które czekają na mieszkańców Trójmiasta i okolic podczas mikołajkowej edycji jarmarku „Żuławskie Smaki”.

Uzupełnieniem wydarzenia będzie wspólne lepienie i gotowanie pierogów na żywo, na które zapraszamy w weekend 3-4 grudnia. Z kolei 6 grudnia, z okazji Mikołajek, najmłodsi klienci CH Osowa będą mogli wziąć udział w warsztatach zdobienia pierniczków firmy Malwa oraz warsztatach plastycznych z tworzenia kartek świątecznych. Na prawdziwych smakoszy czeka również konkurs tematyczny, w którym do wygrania będą lokalne produkty z Żuław oraz gadżety. Dodatkowo, dla osób, które już kupują prezenty gwiazdkowe przygotowano specjalne stoisko do pakowania prezentów.

„Grudzień to czas wyczekiwania i przygotowań do Bożego Narodzenia. Centrum Handlowe Osowa stara się umilić wszystkim ten okres za pomocą apetycznych i aromatycznych produktów prosto z Żuław, które z pewnością zagoszczą na niejednym wigilijnym stole. Wyjątkowo w grudniu zapraszamy na dwie edycje jarmarku. Pierwszy już od najbliższej soboty połączony z atrakcjami dla dużych i małych, a drugi tuż przed Gwiazdką, czyli w dniach 21-23 grudnia”
– mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Jarmark „Żuławskie Smaki” będzie zlokalizowany w okolicy sklepu Rossmann i będzie czynny w godzinach otwarcia galerii.

jarmark-30112016