Mikołajki w Centrum Handlowym Osowa
06 grudnia

Już 6 grudnia w godzinach 12.00-17.00 Centrum Handlowe Osowa w Gdańsku zaprasza dzieci i młodzież do wspólnego spędzania Mikołajek. Razem ze Świętym Mikołajem najmłodsi będą mogli tworzyć gwiazdkowe ozdoby i upominki.

W najbliższą niedzielę w godzinach 12.00-17.00 najmłodsi klienci CH Osowa będą mogli tworzyć ozdoby świąteczne z masy solnej i filcu, które następnie będą przyozdabiać licznymi dekoracjami dostępnymi na stanowisku warsztatowym. Stworzone ozdoby będzie można zabrać do domu i powiesić na choince lub wręczyć jako upominek najbliższym. Na uczestników wydarzenia czekać będzie także Święty Mikołaj, z którym najmłodsi będą mogli porozmawiać oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Mikołajki w CH Osowa zapowiadają się naprawdę ciekawie! Wspólnie ze Świętym Mikołajem wprowadzimy naszych klientów w gwiazdkowy nastrój, a najmłodszych nauczymy tworzenia efektownych i z pewnością pięknych ozdób świątecznych, które będą mogły zawiesić na bożonarodzeniowym drzewku. Zapraszam całe rodziny do CH Osowa po dobrą zabawę i gwiazdkowe inspiracje” mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

mikolaj-04122015