Lotnicze nagrody i zabawa z klockami LEGO na Dzień Dziecka w Centrum Handlowym Osowa
02 czerwca

Ostatni weekend maja upłynął w Centrum Handlowym Osowa na dobrej zabawie i zwycięskich emocjach. A to wszystko za sprawą finału loterii lotniczej „Moda na podróże”, w której nagrodą główną był wyjazd do LEGOLANDU oraz animacji dla dzieci z klockami LEGO.

W minioną sobotę i niedzielę w CH Osowa najmłodsi mieszkańcy Trójmiasta mieli okazję wziąć udział w twórczym budowaniu z klocków LEGO. Wspólnie z animatorami stworzyli makietę Gdańska oraz liczne roboty rodem z Gwiezdnych Wojen. Maluchy chętnie mierzyły się z wyzwaniem ROBOlabiryntu, gdzie zdalnie przez nich sterowany robot musiał pokonać specjalny labirynt. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także piaskownica LEGO DUPLO oraz gigantyczne klocki budowlane.

Zwieńczeniem loterii „Moda na podróże” było losowanie nagród. W niedzielę 28 maja o godzinie 15:00 poznaliśmy laureatów nagrody głównej. Wyjazd do LEGOLANDU powędrował do Pani Krystyny Koziarskiej z Gdańska, a pozostali nagrodzeni to Małgorzata Klechowicz z Banina, Alicja Klingiert z Bojano, Maciej Ziemliński z Gdyni, Violetta Czajka z Kochanowa i Barbara Ojdana z Chwaszczyna.

„Na wielki finał naszej loterii ‘Moda na podróże’ czekały rodziny z Trójmiasta i okolic. Cieszymy się, że tego rodzaju akcje spotykają z dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Na czas trwania loterii w CH Osowa stanął symboliczny punkt odpraw lotniczych, a dla najmłodszych przygotowaliśmy niespodziankę – wielki plac budowy LEGO, na którym dzieci puszczały wodze wyobraźni i wspólnie budowały pojazdy i budynki z klocków LEGO” – mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.