Loteria MODA NA MINI w Centrum Handlowym Osowa
02-25 października

W dniach 2-25 października Centrum Handlowe Osowa organizuje kolejną loterię z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania kultowy samochód MINI, dwie karty podarunkowe o wartości 1.000 złotych oraz ponad 600 nagród natychmiastowych. Zwycięzcami loterii mają szansę zostać klienci, którzy zrobią zakupy w CH Osowa za minimum 50 złotych!

Jak wygrać nagrody w jesiennej loterii CH Osowa? Wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych, okazać paragon w Punkcie Obsługi Loterii i odebrać kartę do gry od hostessy. Otrzymana zdrapka to szansa na nagrodę natychmiastową w postaci karty podarunkowej o wartości 50 złotych lub stylowej torby na zakupy.

Każdy klient, który chciałby wygrać nagrodę główną – samochód MINI lub jedną z dwóch kart podarunkowych o wartości 1.000 złotych – musi wypełnić otrzymaną zdrapkę i wrzucić ją do specjalnej urny. W niedzielę 25 października o godzinie 17.00 podczas finału akcji odbędzie się losowanie samochodu MINI oraz dwóch kart podarunkowych o wartości 1.000 złotych każda. Obecność podczas losowania jest obowiązkowa.

Październik okaże się szczęśliwym miesiącem dla wielu klientów CH Osowa! A to za sprawą naszej jesiennej loterii, w której do wygrania mamy kultowe auto MINI oraz ponad 600 nagród natychmiastowych! Już dziś zapraszam na zakupy do Osowej i zachęcam do gry o fantastyczny samochód. Im więcej wrzuconych zdrapek, tym większa szansa na zwycięstwo!” mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Regulamin loterii dostępny w Punkcie Obsługi Loterii, w siedzibie Organizatora oraz w biurze dyrekcji Centrum.

 

mini_800