LODOWY ŚWIAT I INNE ATRAKCJE NA MIKOŁAJA
10 grudnia

MIKOŁAJKOWY EVENT – 9 i 10 grudnia

Z przyczyn od nas niezależnych, związanych z problemami z transportem drogowym, jesteśmy zmuszeni przenieść warsztaty edukacyjne „Mikołajki w Lodowej Krainie” na niedzielę, 10 grudnia. Lodowe warsztaty odbędą się w niedzielę, w godzinach od 12:00 do 18:00.

Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszamy.

Dyrekcja CH Osowa

BEZPŁATNE BADANIA, AKCJA DOBROCZYNNA I SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM – 9 GRUDNIA

Nadchodzące Boże Narodzenie to doskonała okazja do zadbania o zdrowie swoje i swoich bliskich, dlatego wraz z Fundacją Zbieramy Razem przygotowaliśmy mikołajkową niespodziankę dla dorosłych – bezpłatne badania przesiewowe dla wszystkich!  9 grudnia studenci Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSa-Poland przeprowadzą darmowe badania ciśnienia tętniczego, poziomu glukozy oraz przeprowadzą badanie spirometryczne. Dodatkowo powstanie Szpital Pluszowego Misia – czyli stoisko, przy którym najmłodsi dowiedzą się, jak funkcjonuje szpital i jak pozbyć się przed nim strachu.

W ramach eventu, 9 grudnia, z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu, który odbywa się 5 grudnia, wolontariusze Fundacji Zbieramy Razem zachęcać będą klientów Centrum do pracy na rzecz osób potrzebujących oraz zaznajomią z działalnością organizacji. Fundacja od przeszło trzech lat zajmuje się organizacją środków na leczenie osób niepełnosprawnych i wykluczonych społecznie. Z pomocy fundacji skorzystały już 122 osoby, którym organizacja sfinansowała drogie leczenie, leki, ale także i żywność oraz środki czystości. Przyjdź do naszego Centrum, odwiedź stoisko fundacji i dowiedz się, jak możesz pomóc.

W sobotę w naszym Centrum pojawi się również Mikołaj, który pozować będzie do zdjęć i rozda dzieciom drobne upominki.

MIKOŁAJKI W LODOWEJ KRAINIE – 10 GRUDNIA

Warsztaty edukacyjne „Mikołajki w Lodowej Krainie” odbędą się w niedzielę, 10 grudnia. Wszystkie dzieci, które zechcą wziąć w nich udział, będą mogły wspólnie z animatorami przeprowadzić niezwykłe doświadczenia, podczas których wyprodukują puszysty, nieroztapiający się śnieg, nadmuchają balon za pomocą suchego lodu czy nauczą się rozpoznawać zimowe tropy zwierząt pozostawiane na śniegu.

Uczestnicy zajęć wezmą także udział w konkursie na największą kulę ze sztucznego, zimowego puchu. „Lodowy świat” to sposób na naukę o zjawiskach fizycznych poprzez zabawę!

 

Udział w lodowych warsztatach jest bezpłatny. Aby się na nie zapisać, wystarczy przybyć do Centrum Handlowego Osowa 10 grudnia i zgłosić chęć udziału organizatorom. Warsztaty odbywać się będą w godzinach od 12:00 do 18:00.

76813_428_Mikolajki_1200x1200_v2