Licz bombki i zgarniaj nagrody od Centrum Handlowego Osowa
11-20 grudnia

W piątek 11 grudnia w Centrum Handlowym Osowa ruszył świąteczny konkurs, w którym do wygrania są karty podarunkowe o wartości 1 000 złotych na zakupowe szaleństwa. Wystarczy tylko zrobić zakupy za minimum 50 złotych i policzyć bombki na bożonarodzeniowym drzewku, aby wejść do gry o atrakcyjne nagrody. Zabawa potrwa do 20 grudnia!

Z okazji zbliżającej się Gwiazdki CH Osowa przygotowało „bombkowy” konkurs! Aby wziąć udział w zabawie „Policz bombki na choince”, wystarczy zrobić zakupy za co najmniej 50 złotych w sklepach CH Osowa, wypełnić kupon konkursowy wpisując liczbę niebieskich bombek znajdujących się na choince i wrzucić do urny. 10 osób, które najtrafniej oszacuje liczbę bombek zawieszonych na choince znajdującej się w CH Osowa otrzyma kartę podarunkową o wartości 1 000 złotych na dodatkowe zakupy. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefoniczne najpóźniej w dniu 22 grudnia, a odbiór nagród będzie możliwy w Dyrekcji CH Osowa do 31 grudnia 2015.

Przed nami gwiazdkowy konkurs, w którym w rolę Świętego Mikołaja wcieli się Centrum Handlowe Osowa i wręczy atrakcyjne prezenty 10 klientom, którzy najtrafniej oszacują liczbę bombek na naszej choince. Każdy ma szansę na wygraną, dlatego już dziś zapraszam wszystkich do udziału w naszej zabawie i życzę powodzenia” mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Zakupy uprawniające do udziału w konkursie świątecznym można realizować także w salonie H&M, który od 6 grudnia jest obecny w CH Osowa!

Świąteczna zabawa w liczenie bombek potrwa od 11 do 20 grudnia. Regulamin konkursu dostępny jest w Punkcie Obsługi Konkursu, w siedzibie Organizatora i biurze dyrekcji centrum.

bombki-07122015