JAZDA DLA DZIECIAKÓW – AKCJA CHARYTATYWNA
14-15 października

14-15 października wsiądź na rower i przejedź w ciągu 15 minut jak najdłuższy dystans! Każdy przejechany kilometr zamienimy na złotówkę i zebraną kwotę przekażemy Szkole Podstawowej nr 37 w Oliwie, która jest placówką edukacyjną dla dzieci z niepełnosprawnością.

Dodatkowo osobę, która przejedzie najwięcej kilometrów w ciągu 15 minut, nagrodzimy biletami na wycieczkę do Sztokholmu! Czterej kolejni uczestnicy z najlepszymi wynikami otrzymają upominki w postaci zestawów kosmetyków.

Celem akcji charytatywnej jest finansowe wsparcie szkolnej placówki, mieszczącej się w Oliwie przy ul. Piastowskiej, w której uczy się 80 dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym oraz niepełnosprawnościami sprzężonymi. Za przekazaną przez nas sumę Stowarzyszenie „Inne jest piękne”, którego działalność dedykowana jest osobom niepełnosprawnym, urządzi w szkole pracownię gospodarstwa domowego. Będzie można w niej prowadzić zajęcia usamodzielniające podopiecznych w zakresie umiejętności przygotowania posiłków czy utrzymania czystości w otoczeniu.

Weź udział w wydarzeniu i pomóż razem z nami!

Akcja odbędzie się w dniu 14 października w godzinach otwarcia Centrum Handlowego Osowa, a w dniu 15 października potrwa do 16:00.

Rowery, na których pojedziemy dla dzieciaków, wypożycza firma GoSport.

osowa_12102017_mini