H&M w CH Osowa
06 grudnia

W niedzielę 6 grudnia w Centrum Handlowym Osowa został otwarty salon szwedzkiej marki H&M. Lokal zajmuje powierzchnię ponad 2.100 m2.

H&M to firma odzieżowa oferująca modę damską, męską, młodzieżową i dziecięcą, a także linię sportową, denim, dział z produktami do makijażu i pielęgnacji skóry oraz akcesoria. Główną ideą firmy jest oferowanie mody i jakości za najlepszą cenę. W sklepach dostępne są ubrania zarówno tworzone przez własnych projektantów, jak i powstałe we współpracy ze znanymi projektantami (np. Karl Lagerfeld, Stella McCartney, Roberto Cavalli, Jimmy Choo, Lanvin, Versace czy Marni).

„H&M to kolejna marka odzieżowa, która zaufała Centrum Handlowemu Osowa. Wzbogacenie oferty modowej CH Osowa z pewnością spowoduje, że nasi klienci jeszcze chętniej będą spędzać czas na zakupach w naszej galerii mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Salon H&M o powierzchni ponad 2.100 m2 jest zlokalizowany pomiędzy sklepami GO Sport i Reserved.

Otwarcie salonu H&M w CH Osowa to już kolejne działanie mające na celu wzbogacenie oferty centrum. W ostatnim czasie do grona najemców Centrum Handlowego Osowa dołączyli: hipermarket Auchan i Cukiernia Raszczyk, a salony Jacqueline Riu oraz RTV EURO AGD zdecydowały o przedłużeniu umowy. Rok 2015 jest korzystny dla CH Osowa również pod względem frekwencji i obrotów. Od początku roku centrum systematycznie notuje wzrosty odwiedzalności i obrotów w porównaniu do zeszłego roku.

IMG_0004