HARBIN W OBIEKTYWIE MARKA BIERNATA WYSTAWA FOTOGRAFICZNA 8.10 – 26.11
08 października - 26 listopada

Tajemnicze, piękne i niezwykłe – chińskie miasto Harbin na zdjęciach osowskiego fotografa, Marka Biernata. Zapraszamy na wyjątkową wystawę zdjęć, będącą relacją z podróży autora do największego, chińskiego miasta wysuniętego na północ. Harbin jest znane na całym świecie z niepowtarzalnego festiwalu lodowych i śnieżnych rzeźb, tworzonych przez najlepszych artystów z całego świata z brył wycinanych z zamarzniętej tafli pobliskiej rzeki. Zdumiewające rzeźby podświetlane są różnobarwnym światłem, co tworzy niesamowity klimat, który Marek Biernat uchwycił na swoich fotografiach.

Autor zdjęć, Marek Biernat, jest osowianinem, który wychował się w Gdyni, mieszka w Gdańsku, a pracuje na całym świecie. Zawodowo związany jest z morzem. Fotografowanie jest jego pasją. Aparat fotograficzny zabiera w każdą podróż, aby uchwycić nim piękno przyrody, architekturę, wydarzenia, ludzi – uwiecznić niepowtarzalne chwile.

W ramach wystawy zaprezentujemy 30 zdjęć, które powstały podczas pobytu Marka Biernata w Chinach. O swojej podróży, o niezwykłym Harbin, jego mieszkańcach i ich życiu toczącym się na rzece Marek Biernat opowie podczas wernisażu, na który zapraszamy 13.10 o godzinie 11:00

Wystawa odbywać się będzie w lokalu naprzeciwko Monnari, pomiędzy Pasmanterią Cina oraz butikiem Carry w godzinach otwarcia Centrum. Wstęp jest bezpłatny.

 

chinskieosowa_8102018_mini