CH Osowa zaprasza na Świąteczny Jarmark Produktów z Duszą i Sercem
18-22 grudnia

W dniach 18-22 grudnia Centrum Handlowe Osowa zaprasza na świąteczny Jarmark Produktów z Duszą i Sercem. To doskonała okazja do zakupu regionalnych smakołyków na bożonarodzeniowy stół, dekoracji świątecznych oraz gwiazdkowych upominków.

Przez najbliższych 5 dni klienci CH Osowa będą mogli zrobić wyjątkowe świąteczne zakupy podczas Jarmarku Produktów z Duszą i Sercem. Na amatorów dobrego smaku czekają sery góralskie oraz pyszne miody, z których można przyrządzić wyśmienite potrawy na stół wigilijny. Do dyspozycji klientów CH Osowa są także stoiska z polskim rzemiosłem i rękodziełem oraz oryginalnymi dekoracjami świątecznymi. Wystawcy oferują m.in. skóry, kożuchy, kapcie skórkowe i wełniane, chusty góralskie, rękawice i czapki z Tybetu, torebki, rzeźby czy szkło ręcznie malowane. Nie zabraknie także pomysłów na gwiazdkowe prezenty dla najmłodszych w postaci drewnianych zabawek edukacyjnych czy inspiracji na ozdoby choinkowe ze świątecznymi aniołkami w roli głównej.

„Już dziś zapraszamy na Jarmark Produktów z Duszą i Sercem do CH Osowa, podczas którego będzie można zrobić ostatnie świąteczne zakupy przed zbliżającą się Gwiazdką! Smaczne jedzenie, tradycyjne rękodzieło i oryginale dekoracje na choinkę – to wszystko czeka na tych, którzy odwiedzą CH Osowa do 22 grudnia” mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Świąteczny Jarmark w Centrum Handlowym Osowa jest czynny w godzinach otarcia galerii.