CH Osowa odmieni Twoje wnętrze
08-31 maja

Centrum Handlowe Osowa odmieni Twoje wnętrze

„Moda na nowe wnętrza” to tytuł najnowszej loterii organizowanej przez Centrum Handlowe Osowa w Gdańsku, która startuje w piątek 8 maja. Udział w zabawie to szansa na zdobycie 50.000 złotych na remont mieszkania lub domu! Loteria potrwa do 31 maja!

Kuchnia w nowej odsłonie czy designerska łazienka? Wybór należy do Ciebie, a marzenia o nowym wnętrzu można spełnić dzięki loterii organizowanej przez gdańskie CH Osowa! Wystarczy tylko w dniach 8-31 maja zrobić zakupy za minimum 100 złotych w punktach handlowych i usługowych zlokalizowanych na terenie Osowej, zachować paragon, a następnie wypełnić specjalny kupon otrzymany od hostessy i wrzucić go do urny znajdującej się na terenie centrum. W niedzielę 31 maja o godzinie 17.00 podczas finału akcji poznamy szczęśliwca, który wyremontuje swoje mieszkanie za kwotę 50.000 złotych. W ramach wygranej zwycięzca loterii będzie mógł skorzystać z porad architekta w zakresie wyboru materiałów wykończeniowych i modnych dodatków oraz przygotowania projektu aranżacji wnętrza, a także wsparcia ekipy budowlanej oraz przy zakupie materiałów. W puli nagród są także dwie karty podarunkowe o wartości 1.000 złotych, które trafią w ręce kolejnych klientów wylosowanych na finale akcji. Obecność na losowaniu jest obowiązkowa!

„Centrum Handlowe Osowa pomaga odmieniać wnętrza na wiosnę. Startująca w piątek loteria to doskonała okazja do odświeżenia własnego mieszkania zgodnie z najnowszymi trendami. Do wygrania jest aż 50.000 tysięcy złotych na remont. Już dziś zapraszam do wspólnej zabawy i życzę powodzenia!” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Regulamin loterii dostępny jest w siedzibie Organizatora, w biurze dyrekcji centrum oraz Punkcie Obsługi Loterii.

wnetrza-07052015-1

wnetrza-07052015-2