CH OSOWA GRA Z WOŚP!
07-14 stycznia

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach promujących największą akcję charytatywną w Polsce – Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! W tym roku działamy wspólnie z Osowskim Sztabem WOŚPu, który gra dla Wielkiej Orkiestry już po raz dwudziesty czwarty, a po raz pierwszy zorganizuje zbiórkę w naszym Centrum!

7 STYCZNIA – Zarejestruj się w bazie DKMS!

W niedzielę, 7 stycznia, wolontariusze Osowskiego Sztabu WOŚP pojawią się w Centrum Handlowym Osowa wraz z Fundacją DKMS. W trakcie wydarzenia opowiadać będą o tym, co będzie się dziać podczas 26 Finału WOŚP w siedzibie sztabu dzielnicy Osowa oraz pojawi się stoisko DKMS, przy którym będzie można dowiedzieć się, co zrobić, by zostać dawcą szpiku, a chętne osoby będą mogły od razu wpisać się do bazy. Dla WOŚPu zaśpiewają młodzi artyści – wykonają własne utwory oraz covery popularnych piosenek. Wydarzenie potrwa od godziny 10:00 do 16:00; występy artystyczne odbywać się będą między godziną 14:30 a 16:00. Serdecznie zapraszamy!

14 STYCZNIA – 26 FINAŁ WOŚP

W niedzielę, 14 stycznia, w Centrum Handlowym Osowa, wolontariusze z Osowskiego Sztabu WOŚPu przez cały dzień przeprowadzać będą zbiórkę na rzecz Orkiestry. Każdy, kto odwiedzi w tym dniu nasze Centrum, będzie mógł wesprzeć akcję datkiem i otrzymać kultową naklejkę – czerwone serduszko. Atrakcje związane z obchodami 26 Finału Wielkiej Orkiestry odbywać się będą w siedzibie Osowskiego Sztabu WOŚP

Wspieraj z nami Orkiestrę do końca świata i o jeden dzień dłużej!

osowa_5012018_mini