Centrum Handlowe Osowa zaprasza na Zlot Food Trucków i ogrodową promocję
22-23 kwietnia

Przedostatni weekend kwietnia w Centrum Handlowym Osowa zapowiada się bardzo apetycznie! Od 22 do 23 kwietnia na parkingu przed galerią zaparkują mobilne bary serwujące pyszne jedzenie z całego świata. Zlotowi Food Trucków będzie towarzyszyć weekend rabatów oraz konkurs „Rozświetl swój ogród na wiosnę”, w którym do wygrania będą wiosenne akcesoria do wykorzystania we własnym ogrodzie, na balkonie lub tarasie.

Festiwal Food Trucków to mobilne bary i restauracje, które w dniach 22-23 kwietnia będą serwować klientom Centrum Handlowego Osowa kilkadziesiąt dań z różnych regionów świata. Podczas Wiosennego Festiwalu Smaków klienci będą mogli zrobić sobie przerwę od zakupowego szaleństwa i wypocząć w strefie relaksu, a najmłodsi pobawić w strefie malucha.

W dniach 22-23 kwietnia będzie również trwać konkurs „Rozświetl swój ogród na wiosnę”, w którym do wygrania będą modne girlandy oświetleniowe, latarnie ogrodowe oraz paczki z nasionami roślin. Każdy, kto w dniach 18-23 kwietnia zrobi zakupy w sklepach galerii handlowej na kwotę co najmniej 50 złotych na maksymalnie 2 paragonach, otrzyma możliwość wzięcia udziału w konkursie. Zadaniem uczestników konkursu będzie jak najszybciej prawidłowo dopasować ogrodowe symbole poprzez wrzucenie 12 piłeczek do specjalnej „wrzutni”.

„Przed nami weekend pełen feerii smaków i mnóstwa zabawy. Festiwal Food Trucków, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie, konkurs z wiosennymi nagrodami oraz atrakcyjne rabaty na zakupy – to wszystko czeka na Was już od soboty w CH Osowa. Zapraszamy na szaleństwo zakupowe połączone z wygrywaniem oraz próbowaniem nowych smaków serwowanych przez mobilne restauracje” – mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Regulamin konkursu „Rozświetl swój ogród na wiosnę” będzie dostępny na stoisku konkursowym, w siedzibie organizatora oraz w biurze dyrekcji CH Osowa.

osowa_14042017_mini2