Centrum Handlowe Osowa zaprasza na wystawę fotografii kulinarnej
07-31 lipca

„Sztuka smaku, wystawa fotografii kulinarnej. Yummy! Photography” to tytuł czasowej wystawy fotografii kulinarnej, którą będzie można podziwiać w Centrum Handlowym Osowa w dniach 7-31 lipca. Wystawę prac autorstwa Moniki Grudzińskiej – miłośniczki slow food i fotografii kulinarnej, która z potrzeby połączenia tych dwóch pasji stworzyła Yummy! Photography: www.yummyphotography.portfoliobox.net – otworzy wernisaż, w piątek 7 lipca o godzinie 19.00 w CH Osowa. Wstęp wolny.

Wystawa „Sztuka smaku, wystawa fotografii kulinarnej. Yummy! Photography” to zbiór 15 artystycznych zdjęć wielkoformatowych. W fotograficznym kadrze Monika Grudzińska zatrzymuje piękno i smak codziennych produktów spożywczych oraz dzieła szefów kuchni. Wśród prezentowanych prac można znaleźć m.in. apetyczne desery, owoce w sezonowych stylizacjach czy dania inspirowane kuchnią polską i światową.

Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się w piątek 7 lipca o godzinie 19.00 w CH Osowa. Wernisaż ma charakter otwarty i bezpłatny. To doskonała okazja do poznania autorki prac oraz rozmowy na temat fotografii kulinarnej.

„CH Osowa to nie tylko zakupy, ale również ciekawe wydarzenia kulturalne dla całej rodziny. Tym razem przez cały lipiec zapraszamy naszych Klientów oraz turystów odwiedzających Trójmiasto do odwiedzenia wystawy fotografii kulinarnej autorstwa Moniki Grudzińskiej. Oglądając apetycznie wyglądające zdjęcia każdy będzie mógł przekonać się, że fotografia kulinarna jest równie atrakcyjna co inne wymiary sztuki wizualnej” – mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Wystawę można oglądać w dniach 7-31 lipca w lokalu obok salonu Mohito w CH Osowa w godzinach otwarcia galerii tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-21.00 oraz w niedzielę w godzinach 10.00-20.00. Wstęp wolny.

76801_428_www_1200x361_v2