Centrum Handlowe Osowa zaprasza na Jarmark Wielkanocny
17-20 marca

W nadchodzącą Wielkanoc rozsmakuj się w tradycyjnej zdrowej żywności oraz pięknie udekoruj dom na Święta! W dniach 17-20 marca Centrum Handlowe Osowa zaprasza na Jarmark Wielkanocny, podczas którego producenci z całej Polski zaprezentują swoje regionalne produkty.

Na wszystkich miłośników dobrego smaku czekają producenci zdrowej i smacznej żywności wytwarzanej tradycyjnymi metodami. W proponowanej przez nich ofercie znajdą się m.in. wędliny i kiełbasy z Podlasia, sery korycińskie, makowce i mazurki, pieczywo kurpiowskie, czekolada przypominająca kształtem narzędzia oraz miody z Warmii. To doskonała okazja do zakupu regionalnych produktów i przygotowania z nich smacznych potraw na wielkanocny stół. Do dyspozycji klientów CH Osowa są także stoiska z wikliną, obrusami i serwetkami, gdzie można znaleźć ciekawe pomysły na oryginalne dekoracje świąteczne.

„W dniach 17-20 marca zapraszam do CH Osowa na Jarmark Wielkanocny. Sprowadzone specjalnie na tę okazję produkty z pewnością urozmaicą świąteczny stół i będą cieszyć podniebienia całej rodziny i zaproszonych gości” – mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Jarmark Wielkanocny jest dostępny w godzinach otwarcia galerii.

Plakat-15032016