Centrum Handlowe Osowa inwestuje w beacony
29 sierpnia

Centrum Handlowe Osowa w Gdańsku wprowadziło nowe udogodnienie dla swoich klientów. Centrum wdrożyło popularny na świecie system beaconów, czyli specjalnych nadajników zamontowanych w centrum handlowym, za pomocą których na smartfony Klientów są przesyłane aktualne oferty rabatowe obowiązujące w sklepach. Komunikacja możliwa jest dzięki aplikacji QPONY (www.qpony.pl) , z której w całej Polsce korzysta już ponad 500 000 użytkowników miesięcznie.

W Centrum Handlowym Osowa znajdują się sensory Q-Beacon, które zostały rozmieszone w taki sposób, aby w każdej chwili Klient był w zasięgu przynajmniej dwóch z nich. Zasada działania beaconów jest bardzo prosta. Klient, który znajduje się w pobliżu nadajników Q-Beacon zlokalizowanych na terenie CH Osowa oraz posiada telefon z zainstalowaną aplikacją Qpony.pl oraz włączonym bluetooth może otrzymywać spersonalizowane informacje na swojego smartfona. Otrzymywana wiadomość może być tekstem, zdjęciem lub kuponem rabatowym.

„Nowe rozwiązanie dedykowane jest wszystkim, którzy lubią być na bieżąco z aktualnymi promocjami i chętnie korzystają z nowinek technologicznych. Jesteśmy przekonani, że wprowadzenie technologii Q-beacon uatrakcyjni odwiedziny w naszym Centrum oraz pomoże poznać preferencje zakupowe naszych Klientów, co zaowocuje oferowaniem realnych korzyści mieszkańcom Trójmiasta” – mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Bezpłatną aplikację rabatową Qpony można pobrać w App Store, Google Play oraz Windows Phone.

abaty-29082016