20 lat Go Sport w Polsce!
11-30 czerwca

Szanowni Klienci, chcielibyśmy poinformować, że Go Sport świętuje w tym roku 20 rocznicę obecności marki na polskim rynku. W naszym centrum ten multi specjalistyczny sklep z akcesoriami sportowymi jest od 2003 roku.

Z okazji okrągłej rocznicy Go Sport przygotował dla swoich Klientów wiele fantastycznych promocji, z których będzie można skorzystać od 11 – 30 czerwca oraz konkurs, w którym do wygrania jest aż 20 rowerów crossowych Scrapper. Więcej szczegółów można znaleźć na www.20latgosport.pl.

Go Sport to jeden z największych „one-stop shop” w Polsce, z asortymentem sportowym w niemal wszystkich popularnych kategoriach, związanych z aktywnością fizyczną. Sieć liczy ponad 30 sklepów w najatrakcyjniejszych lokalizacjach oraz sklep internetowy. Oferowane produkty dostępne są dla każdego niezależnie od wieku, płci i stopnia zaawansowania umiejętności w danej dziedzinie. Bardzo szerokie portfolio dyscyplin, poparte cenną wiedzą najlepszych specjalistów, stanowi o eksperckości całej marki – wszystko po to, aby ułatwić wybór akcesoriów potrzebnych do realizowania sportowych pasji klientów Go Sport.

Sprawdź ofertę tutaj.

 

20latgosport_11062019_mini2