Mega rabaty w CH Osowa
14-20 marca

Rozpocznij wiosnę z mega rabatami przygotowanymi przez sklepy obecne w Centrum Handlowym Osowa. W dniach 14-20 marca znane marki obniżają swoje ceny nawet o 50% na asortyment z najnowszej kolekcji wiosna-lato 2016! Promocje są dostępne w aplikacji mobilnej Qpony.pl. Dodatkowo, 100 pierwszych osób, które zrobi zakupy na kwotę 200 złotych, będzie mogło skorzystać w weekend z bezpłatnego manicure.

Ponad 30 sklepów i punktów usługowych przygotowało mega rabaty dla klientów CH Osowa. Atrakcyjne ceny czekają nie tylko w salonach modowych takich jak Butik Look, Jacqueline Riu, LEE Wrangler, Monnari, Patrizia Aryton czy Sinsay, ale również w znanych sieciach obuwniczych Wojas i Deichmann oraz sklepach z kategorii Uroda: Happy Nails, Sephora, Yves Rocher i Ziaja dla Ciebie. Promocyjną ofertę przygotowały także lokale gastronomiczne – Cukiernia Raszczyk, Sowa i Szydłowski oraz McDonald’s – gdzie można zrelaksować się w przerwie między zakupami.

Na Klientki CH Osowa czekają weekendowe atrakcje. Zakupy dokonane w ciągu całego tygodnia na kwotę minimum 200 złotych w sklepach na terenie galerii i zarejestrowane w weekend, będą premiowane bezpłatnym manicure. W dniach 19-20 marca w godzinach 10:00-20:00 z bezpłatnego zabiegu kosmetycznego będzie mogło skorzystać aż 100 osób dziennie.

Przed nami tydzień zakupowego szaleństwa w CH Osowa. Znane marki przygotowały bardzo atrakcyjne promocje dla naszych Klientów. Zapraszamy wszystkie Panie na zakupy w super cenach oraz weekend bezpłatnego manicure mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Kupony rabatowe można pobrać za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej Qpony.pl. Regulamin promocji jest dostępny na stoisku promocyjnym, w biurze Organizatora oraz w biurze Dyrekcji Centrum.

rabaty-09032016